XRP Yatırımcıları Dikkat: Yeni Airdrop Hakkında Kritik Bilgiler Var!

featured
service

XRP Ledger (XRPL) üzerinde faaliyet gösteren Layer-2 akıllı sözleşme platformu Evernode, merakla beklenen Evers airdrop’unu çevreleyen önemli güncellemeleri açıkladı. Evernode, sadık topluluğunu ödüllendirmek amacıyla 1 Eylül’de uygun XRP sahiplerinin bir anlık görüntüsünü alarak, dağıtılması planlanan yaklaşık 5.160.960 Evers’in anlık görüntüsünü yakaladı. İşte detaylar…

XRP yatırımcılarına airdrop müjdesi

Airdrop’un mekaniği karmaşık bir şekilde Xahau hesaplarına bağlıdır ve Evers, anlık görüntü tarihi olan 1 Eylül 2023 itibariyle ilgili XRPL hesaplarındaki XRP varlıklarına göre dağıtılacaktır. Xahau’nun Kasım ayı başlarında piyasaya sürülmesi, Evernode’un XRP Ledger yan zincirinde tanıtılan ilk yerel kripto para birimi projesi olarak tarihi bir ana işaret etti.

image 47 1

Resmi bir blog gönderisinde Evernode, Xahau’nun yaklaşan lansmanıyla ilgili temel ayrıntıları iletti ve ilk lansman tarihini 18 Aralık 2023 olarak ayarladı. Proje, bu kararın, XUMM cüzdanının XRPL hesaplarını Xahau’da klonlama desteğindeki beklenmedik bir gecikmeden etkilendiğini ve bunun Evers airdrop’unun tamamlanması için çok önemli bir ön koşul olduğunu belirtti. Evernode, 3 Hook’unun denetiminin başarıyla tamamlandığını gururla duyurduğu için gecikme gümüş astarsız olmadı. Bu, projenin akıllı sözleşme platformu için sağlam ve güvenli bir altyapı sağlama yolculuğunda çok önemli bir kilometre taşına işaret ediyor.

Hazırlıklar için 27 Kasım belirlendi

Evernode, Evers airdrop için hazırlanırken, planlanan hazırlıklar 27 Kasım’da başlayacak. Proje, XRP sahiplerinin airdrop için güvenli bir şekilde kayıt olmalarını sağlayan ve airdrop yapılacak Evers/XRP oranının şeffaf bir şekilde hesaplanmasını sağlayan araçları ve yönergeleri paylaşacak. XRP sahipleri için eylem çağrısı açıktır: dikkatli olun ve herhangi bir işlem yapmadan önce Evernode’un 27 Kasım’daki resmi güncellemesini bekleyin. Bu önlem, topluluğu Evers airdrop beklentisi sırasında ortaya çıkabilecek potansiyel dolandırıcılık ve sahtekarlık faaliyetlerinden korumak için alınmıştır.

Important!  Borsa İstanbul güne yükselişle başladı
image 49

Evernode’un şeffaflık ve güvenliğe olan bağlılığı, kendi kontrolü dışındaki zorlukları aşarken parlıyor ve topluluğu arasında uyanık olma ihtiyacını vurguluyor. XUMM cüzdan gecikmesi, öngörülememiş olsa da, Evernode’un Evers’in uygun XRP sahiplerine sorunsuz ve adil bir şekilde dağıtılmasına olan bağlılığını pekiştirerek özenle ele alınmaktadır. Kripto para topluluğu 18 Aralık’taki lansmanı heyecanla beklerken, Evernode’un XRP ekosistemini yenilikçi çözümler ve adil dağıtım uygulamalarıyla zenginleştirme yolculuğu devam ediyor. Bu sırada XRP fiyatı şu anda yüzde 3.5’lik bir yükseliş ile işlem görüyor. Coin, 24 saat içerisinde 0.59 dolardan 0.0616 dolara kadar yükselmeyi başardı. Yazım sırasında, 0.613 dolar seviyelerinden el değiştiriyor.

XRP Yatırımcıları Dikkat: Yeni Airdrop Hakkında Kritik Bilgiler Var!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Cyber® Turkey News ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!