Yasemin Özilhan’ın akşam yemeği sosyal medyada gündem oldu! “Bu ne böyle?”

featured
service

yasemin ozilhanin aksam yemegi sosyal medyada gundem oldu bu ne boyle 1700728463 2296

Bir dönemin reyting rekorl​arı kıran dizisi Doktorlar’da ‘Ela’ karakteriyle tanınan Yasemin Özilhan, sosyal medya paylaşımlarıyla gündeme gelmeye devam ediyor. Lüks yaşantısına dair sosyal medya hesaplarından sık sık paylaşım yapam Yasemin Özilhan, bu kez akşam yemeği ile gündeme geldi. İşte, detaylar…

Bir dönemin popüler dizisi Doktorlar’da yer alarak ‘Ela’ rolüyle hafızalara kazınan ünlü oyuncu Yasemin Özilhan, akşam yemeği sosyal medyanın diline düştü. Ünlü iş adamı İzzet Özilhan ile evliliğinin ardından oyunculuk kariyerine ara vererek sosyal medya üzerinden kazanç elde eden Yasemin Özilhan, ikonik sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor.

fNJoR 1700728369 792

Yasemin Özilhan

SOSYAL MEDYANIN DİLİNE DÜŞTÜ!

Lüks yaşantısıyla sık sık gündeme gelen ünlü isim, bu kez yedikleri ile sosyal medyanın diline düştü. Uzun zamandır ekranlardan uzak sakin bir hayat süren Yasemin Özilhan, geçirdiği günün akşam yemeğini takipçileriyle paylaştı. Fit kalmak için hemen her gün spor yapmasıyla bilinen Yasemin Özilhan’ın 3 yumurtalı, 3 beyazlı akşam yemeği sosyal medyanın diline düşerek ‘Böyle yan yana da görünce ne bileyim…’, ‘Yasemin Hanım gerçekten 3 yumurta mı?’, ‘Sağlıklı besleniyor(!)’, ‘Bu ne böyle?’ şeklinde binlerce yorum aldı. 

q4wGd 1700728372 5346

Yasemin Özilhan

EVİNE SPOR SALONU YAPTIRMIŞTI!

Yasemin Özilhan’ın geçtiğimiz haftalarda evine yaptırdığı spor salonu da gündem olmuştu. Rahat spor yapabilmek için Boğaz manzaralı lüks villasının alt katını spor salonuna çevirmesiyle bilinen Yasemin Özilhan’ın spor salonu maliyeti 500 bin liraydı.

İşte, Yasemin Özilhan’ın akşam yemeği;

OkPUD 1700728398 978

Yasemin Özilhan akşam yemeği

szZKP 1700728407 6102

Yasemin Özilhan akşam yemeği
Important!  En çok para kazanan YouTuber’lar belli oldu: MrBeast’ın gelirleri dudak uçuklattı!
Yasemin Özilhan’ın akşam yemeği sosyal medyada gündem oldu! “Bu ne böyle?”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Cyber® Turkey News ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!