2019 yılında Ankara'da kurulan Cyber® Technology, Güvenlik elektronik cihaz ve komponentlerdeki geniş ürün yelpazesiyle müşterilerine yaratıcı çözümler sunmayı hedeflemektedir. Sağladığımız tedarik kanallarıyla, en yeni ve kaliteli ürünleri sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz.

 

 

 

 

 

 

Kalite, Güvenilirlik ve Çeşitlilik:

Müşteri memnuniyetini öncelik olarak kabul ediyor ve geniş ürün yelpazemizle her türlü elektronik ihtiyaca hitap etmeyi amaçlıyoruz. Elektronik cihazlar, bileşenler, teknolojik yenilikler ve daha fazlası için tek bir çatı altında en uygun fiyatlarla buluşun.

Tedarik Yöntemleri:

Tedarikteki esnekliğimiz, müşterilerimize hızlı ve güvenilir seçenekler sunmamıza olanak tanır. Parakende satışımız haricinde Çin, Taiwan ve Hongkong üzerinden gemi ve uçak kargosu ile de yüksek kaliteli ürünlerinize sorunsuz ve zamanında ulaşım sağlarız.

Çalışma Prensibi:

E-ticaret sitemiz, pazaryeri platformları ve toptan satış kanalları üzerinden sunduğumuz ürünlerle, müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için çalışıyoruz. Esnek teslimat şartları ile maliyetlerinizi azaltmak için çalışıyoruz.

Vizyonumuz:

Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, müşterilerimize en iyi ürünleri ve hizmetleri sunarak sektörde öncü olmak; teknolojiyi, herkes için erişilebilir ve anlaşılabilir hale getirmektir.

Misyonumuz:

Cyber® Technology olarak, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz. Geniş ürün yelpazemizle elektrik ve elektronik alanındaki ihtiyaçlara çözüm sunmayı hedefliyoruz. Müşterilerimize kaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve mükemmel müşteri hizmetiyle değer katmayı amaçlıyoruz.