Cyber®

  • Tasarım
  • Grafik
  • Sosyal
  • Medya
  • Dijital

Teknoloji bizim
DNA’mızda var..

Değişime olan inancımız ve üretmeye olan tutkumuz ile sizi en iyiye taşıyacak en yaratıcı ve etkili çözümleri üretiyoruz…

Web Tasarım
95%

Şirketiniz için fonksiyonel tasarlanmış bir Web sitesi yapalım!

Sosyal Medya
90%

Dijital dönüşüm furyasında hiçbir eksiği kalmasın isteyenlere özel.

Prodüksiyon
85%

Prodüksiyon Hizmetleriyle Markanıza Değer Katan Projeler Üretir!

Grafik Tasarım
98%

Markanız için en etkili tanıtım yöntemlerine mi ihtiyacınız var?

Hakkımızda

Değişime olan inancımız ve üretmeye olan tutkumuz ile sizi en iyiye taşıyacak en yaratıcı ve etkili çözümleri üretiyoruz.

Hem dijital dünyanın imkanlarını hem de geleneksel reklam kanallarını kullanarak markanızı doğru hedef kitleye en dikkat çekici şekilde sunuyoruz.

“İyi, mükemmelin düşmanıdır.” “En iyi” olmaya hazır mısınız?

Profesyonellik
Bağlılığımıza ve özenimize yatırım yapıyoruz.
Şeffaflık
İçeride ve dışarıda olan her şeyde şeffafız.

Reklam dünyasına yeni bir soluk ve bakış açısı getirmek. Bu işi yaparken etik davranarak kalitemizi güven ile perçinlemektir. Gelişmiş tasarım yeteneklerimiz ile müşterilerimizin reklam ve bilişim sektörlerindeki tüm ihtiyaçlarnı en etkin ve hızlı çözümler üreterek ve en iyilerin arasına taşıyarak markalaştırmaktır. Türklerin ve Türkçenin olduğu her yerde var olmaktır.

Işık Tutuyoruz
Ürünlerinize en doğru açıdan yaklaşıyoruz.
Tek Görüş
Markanızın hikayesini yeniden yazıyoruz.

Müşteri odaklı olmak, faaliyet alanında liderliği koruma, hizmette kalite, doğruluk ve istikrar sağlamak. Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini daha kaliteli ve zamanında hizmet ile karşılamak temel hedefimizdir. Profesyonel ve etkin ekip çalışmasına inanırız. Disiplinli, dürüst, hızlı ve kaliteli hizmet vermeyi amaçlar, müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak için ekip olarak maksimum çabayı ve çalışmayı sergileriz.

Üretiyoruz.
Dijital Mecralarınıza İçerik Üretiyoruz.
Şeffafız
Sıfır Risk, Düşük Maliyet, Etkili Sonuç

Son Çalışmalarımız

Cyber Ekip

Erkan Gulhan
CTO & CEO
Banu Gülhan
Director
Alihan Öztürk
Software
Emrullah Kabar
Videographer
Cem Taner Ballıkaya
Software Development
Hazal Türkmen
Sales Managment

İlerlemenin sırrı
Başlamaktır.

Web sitem kaç günde hazır olur?
Web sitesi yaptırırken neler istediğinize bağlı olarak bu süre değişir. Örneğin tek seferlik bir site kurulumu (Sadece site kurulumu ve içerikleri girme) ortalama max 7-8 gün sürer. Fakat siteye SEO yapılacak mı? Reklam hesapları kurulacak mı? Sosyal medya hesap kurulumu-paylaşım planlama-yönetimi, özel tasarım, Logo, Kurumsal kimlik oluşturma gibi bir çok şey sitenin yapılma süresini uzatır. Örneğin bir SEO yaptırmak istediğinizde aslında yukarıdaki her şeyi istemiş oluyorsunuz. Ve SEO en kısa süre olarak 6 ayda tamamlanıyor.

Peki 6 ay boyunca site kullanılmayacak mı? Tabiki kullanılacak site 10 içinde kullanıma açılıyor. Sadece Google’da değerli bir konuma gelmesi, yani potansiyel müşterilerin sizi görebilmesi en az 3-4 ay sürüyor.

Bunun için Ücretsiz Cyber Medya Ekibinden Yardım Alabilirsiniz!

Responsive Tasarım Nedir? (Mobil Uyumlu)
Responsive duyarlı anlamına gelmektedir. Yani kısacası web sayfanızın bilgisayarlardaki görüntüsünün bozulmadan tablet, telefon gibi mobil cihazlarda da aynı kalitede ufaltılmış duyarlı halidir.

Bunun için Ücretsiz Cyber Medya Ekibinden Yardım Alabilirsiniz!

SEO çalışmasının faydaları nelerdir?
Aslında bu soru çok genel ve uzun cevaplara dayanıyor. Fakat kısaca anlatmak gerekirse Seo 7/24 ücretsiz reklam vermek gibidir.

Google ads ile reklam vererek 1. sayfa da yer alabilirsiniz. Ama bunun için ödeme yapmanız gerekmektedir.

Fakat SEO ile hazırlanmış veb sitesi çalışma yaptığınız anahtar kelimelerde Google’da 1. sayfada ücretsiz ve kesintisiz olarak gösterilirsiniz.

Tabi SEO uzun vadede devamlılık gerektiren bir yoldur. Minimum 6 ay seo çalışması ile belirlenen çalışılmış kelimelerde yükselirsiniz.

Bunun için Ücretsiz Cyber Medya Ekibinden Yardım Alabilirsiniz!

Sosyal medya yönetimi nedir?
Dijital ortamda sayfa ve hesapların kullanılırken bunun nasıl olması gerektiğini, nasıl yollar izleneceğini, herhangi bir durum karşısında hangi yöntemlere başvurulacağını, marka tanıtım ve yönetimlerinin nasıl olması gerektiğini ve tüm bunların düzenli ve uyumlu bir şekilde yönetilmesine verilen addır. Sosyal medyanın günümüzde sahip olduğu yer çok güçlüdür.

Hedef kitle belirleme sosyal medya yönetimin en önemli noktalarındandır. Yaş aralığı, cinsiyet, ilgi alanları belirlenen kitlenin bilinmesi gereken unsurlarındandır. Hedef kitlenin ilgisini çekmek adına anket yapılabilir. Ve hatta özel günlerde verilen hediyelerle birçok kişi çekilebilir.

İstenenden çok daha fazla bir kitleye ulaşılır.
Yapılan reklamlar sayesinde markalar daha fazla tanıtılma şansı yakalar.
Doğru içerik yönetimiyle sayfalar daha kaliteli ve çekici hale gelir.
Ulaşılan kitle sayesinde kazanç artışı olur
Günümüzdeki yerinden dolayı özellikle web sayfası üzerinden satış yapan kişiler için sosyal medya yönetimi çok önemlidir. Ve büyüyüp gelişmek isteyen herkesin kullanması gereken bir yöntemdir.

Bunun için Ücretsiz Cyber Medya Ekibinden Yardım Alabilirsiniz!

Google'da İlk Sayfada Nasıl Çıkarsınız?
İlk sayfaya çıkabilmenizin bir den fazla yolu vardır. Sitenizin google’ın istediği gibi yayınlanması bunların en başında geliyor. Bu çok kapsamlı ve detaya giren bir konu. Örnek vermek gerekirse, İlk sayfaya çıkmanızı sağlayacak en önemli olay SEO’dur. SEO olan bir sitesi doğru seo yapılmasıyla birlikte zamanla ilk sayfaya çıkabilir.

Bir diğer yol ise Google Ads ile ilk sayfaya reklam olarak çıkabilirsiniz. Bu SEO’ya göre daha az zaman içinde 1 sayfaya çıkmanızı sağlar. Fakat reklam bütçenizin bitmesi ile 1 sayfada kalma sürenizde dolar.

Bu sebepten en iyi yol SEO ile 1 sayfaya çıkmaktır.

Dilerseniz ücretsiz Cyber Medya ekibinden destek alabilirsiniz!